| alex2009 a întrebat:

Ce parere aveti despre anti-virsul panda?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

call meu incearca kaspersky internet security 2010.il am si merge perfect

6 răspunsuri:
| Gabystelistu95 a răspuns:

Slab.

| Parintele a răspuns:

Cel mai prost cotat antivirus, desi excluzi NOD32 iti spun ca este foarte bun. Iar daca vrei unul free pe termen lung (1 an) incearca Avast, are o detectie foarte buna. Mai trebuie sa stii ca nici un antivirus nu este perfect. Cell mai important pentru protectia computerului este modul cum lucrezi tu la el, experienta ta.eu cel putin nici nu folosesc antivirus...

| AvalohAlyn a răspuns:

Unul dintre cele mai slabe antivirusuri existente.Stiu de la oameni specializati in IT.

| Smackdown a răspuns:

Un singur raspunsbig grinezinstaleaza-l(daca il ai instalat)si instaleaza Bit Defender internet security 2010.Iti recomand sa-l cumperi pentru a primi si serialul pentru ca este foarte bun, chiar cel mai bun.

| TD a răspuns:

Prost, prost, prost. Avira, cel mai bun (gratis) laughing

| barolly a răspuns:

Foarte slab acest antivirus ca si Avira, Avast, Bitfender. Cele mai bune Antivirusuri sunt AVG 8. 5, AVG9 sau Kaspersky 2010( merge greu PC-ul dar este fff bun )