| Tofii a întrebat:

Ce parere aveti despre antivirusul avira?

15 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un program antivirus bunicel. Numai bine!

| MenInShadow a răspuns:

Este foarte bun, insa mie nu-mi place ca nu pot sa joc vreun joc calumea cu el si nici pe net nu pot sa mai navighez bine, pentru ca ia foarte multa putere din pc, consuma prea multe resurse.
Eu acum a awg 2011 si mi se pare foarte bun deocamdata...

| Crysty1996 a răspuns:

Este foarte bun asta l-am avut si eu dar acum mi-am cumparat avast

| omide a răspuns:

E cam slabut, e bun pentru calc cu po configuratie slabuta. daca vrei ceva bun si free incearca AVAST
intra pe http://download.rnt.ro/Antivirus.php si downladeazal de acolo

| hardy1 a răspuns:

Avira nu e asa bun...
iti recomand avast(free antivirus)

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Este un antivirus de calitate inferioară. Dacă doreşti un antivirus bun, descarcă Avast!
Uite un site bun de pe care îl poţi descărca (licenţă FULL până în anul 2038): http://www.megaupload.com/? d=B1JGK1Q0
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Conform testelor de specialitate/laborator(realizate de AV-TEST.org sau AV-COMPARATIVES.org), cica e destul de bun, dar pe mine niciodata nu m-a convins. E bun ca e gratuit si ca nu consuma multe resurse hardware. Dar eu prefer Microsoft Security Essentials. N-am avut absolut nicio problema cu el in 2 ani de zile. Tot gratuit. Nu cere vreo serie, crack, activare si alte balarii.

| OLumeDeVise a răspuns:

Cel mai bun dintre cele free!

| TOLBA_8059 a răspuns:

Am avut
dar a fost slab si mi s-a virusat si el
funda

| HessaAilee a răspuns:

L am avut, dar l am schimbat cu Avast.Este foarte bun.

| Shadow_3294 a răspuns:

Avira e bnicel dar eu iti propun avast! Free Antivirus mise pare cel mai bine dar fiecare cu parerile lui eu il am de mult si n-am probleme cu virusi

| Cristina13_9243 a răspuns:

Nu este bun! l am avut eu si nu e bun de nimic. eu il am pe NOD32...ti l recomand...e cel mai bun

| iavo a răspuns:

E bun dar nu prea.

| georgi726 a răspuns:

Ce prostie AVAST acesta! nu e bun de nimic! Dadea la alarme false de... E praf_ Ce-l laudati atata!

| Capsunica_9275 a răspuns:

Sall,cica se spune ca e bun dar na eu ca sa fiu mai sigura am McAfee!winking