| MagicGeorge a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul de fotografiat Nikon D3200?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Salut!

Este un aparat decent entry-level de la Nikon, dar din generatia noua.
Are ceva imbunatatiri fata de D3100, pentru care eu cred ca merita diferenta. Acum are un pret chiar foarte bun:
...5vr-negru/

| MagicGeorge explică (pentru virusake):

Mi l-am achizitionat, are o gramada de reglaje, e un aparat bun! happy Merci.

3 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Super dar din pacate cam scump pentru mine happy si l610 e un aparat foarte bun chiar daca nu e dslr eu de ala as avea bani laughing

| MagicGeorge explică (pentru Broadband):

Eu l-am achizitionat, e foarte bun, mai strange bani. big grin