| RainOfColors a întrebat:

Ce parere aveti despre aparatul Nikon Coolpix l310? Isi merita banii? Multumesc.

6 răspunsuri:
| VladPetcu a răspuns:

Pe scurt da este foarte bun pentru poze asa ca DA!
Funda?

| Patyi a răspuns:

După părerea mea, aparatele Nikon sunt cele mai bune. Si da, Nikon Coolpix I310 e bun pentru poze. Dacă ti-l permiti, merită.

| Soledad25 a răspuns:

Din punctul meu de vedere, cred că aproape toate aparatele Nikon iși merită banii. Sincer, nu mi se pare exagerat de scump, desigur depinde si de ofertele pe care le-ai găsit. De exemplu eu știu o ofertă în care aparatul costă 899 de lei, primind de asemenea și un încărcător, geantă, card SD de 4GB și o lampă sau lanternă, ceva de genul. Așadar, eu zic că ai face o achiziție foarte bună. love struck

| Parazitu27 a răspuns (pentru Soledad25):

De la Domo, l-am luat eu :x, e criminal, Uite link de cumpărare : http://www.domo.ro/......_+_Trepied e diferit faţă de al tău, dar are trepied şi etc la el