| Da3monSkilZz a întrebat:

Ce părere aveti despre aplicația DRPCIV cu chestionare? Este buna? Întrebările sunt cele ce pot pica la examen?

3 răspunsuri:
| danutzu96 a răspuns:

E bun situl. Poti incerca si situl asta : http://www.scoalarutiera.ro/
Sunt toate intrebarile posibile explicate.

| Blonduuuuuuu a răspuns:

Da, intrebările sunt cele ce pica la examen, eu am citit cartea o data si am facut multe teste de pe site.

| cosmavirgil a răspuns:

Http://www.drpciv-teste.ro este un site nou si foarte bun! Are si teste cu indicii si explicatii din care in timp ce faci chestionare, poti invata foarte usor si eficient!