| barosanu69 a întrebat:

Ce parere aveti despre aplicatia Sweatcoin? Este adevarat ca iti da bani? Cam cat poti sa faci pe zi?

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

E vrajeala, doar copii pun botul la prostia asta.

| doctorandus a răspuns:

Castigi mai mult impartind pliante.

| ywar a răspuns:

Joaca baros la pariuri, daca vrei bani happy

| Începătorul988 a răspuns:

Castigi mai mult daca ai pune mana sa muncesti. Castigi ceva care nu te poate ajuta mult. Mai multi banii dai pe apa pe care o bei in timp ce te plimbi pentru "a face" banii. Succes!

| Peneee a răspuns:

Sweat Coin -Este vorba despre o aplicație ce te monetizeaza pentru pașii făcuți, dar poți face bani și din refferal.
Aplicația este disponibila pe telefon Ios și Android.
intri pe link-ul asta de pe telefon și te înscrii. Este un link de referral, eu voi primi 5 sweatcoins și tu vei primi ceva bonusuri din câte am înțeles.
Link fără referral : swcapp.uk/i/claudiu260892 Check out this app ???? it pays for walking
Dai acces la GPS și poți începe sa mergi. 1, 000 pași = 1 sweatcoin. Doar ca nu faci chiar 1000 pași reali. Gen, aplicația lor zice ca am făcut 10, 000 pași, dar Samsung Health îmi arata doar 6, 000.
Meniul este unul ușor și va prindeți ușor.

| Davidcarpaciu a răspuns:

Nu știu...