| alexutzu3000 a întrebat:

Ce parere aveti despre Asus transformer book T100TA? http://www.cel.ro/......gb-gray-l/

1 răspuns:
| al3xander a răspuns:

Pai iti faci treaba cu el insa nu este pentru aplicatii puternice. poti sa faci documente, sa intri pe internet, sa asculti muzica, sa te uiti la filme. este bun si portabil mai ales pentru oamenii de afaceri. dezavantajele sunt ca nu este performant pentru aplicatii puternice si jocuri.
PS: functioneaza cu windows normal, nu versiunea "panarama" limitata de Windows 8 RT