| LuisEdward a întrebat:

Ce parere aveti despre browserul Safari 5?

Răspuns Câştigător
| virusake a răspuns:

Daca nu il folosete toata prostimea nu inseamna ca nu e bun.
Eu folosesc Safari si e excelent.
Multi au o parare proasta despre el pentru ca e mare mancator de resurse.
Ca si configuratie e peste toate celelalte. Nu e acel soft ieftin precum Chrome, dar din pacate nu e nici la fel de customizabil si compatibil cu atatea aplicatii precum firefox.
Eu cred ca merita daca ai un pc mai "peste medie" ca sa nu iti para rau ca ai procesorul la 40-50 %. big grin

5 răspunsuri:
| RS4 a răspuns:

Parerea mea e ca nu prea am vazut nimeni sa-l foloseasca! deci cele mai uzuale IE, mozilla, opera banuiesc ca sunt cele mai bune, daca sunt folosite de o lume intreaga! si eu am incercat mai demult netscape sau avant browser, dar nu merita! cele 3 mentionate mai sus daca le ai, nu-ti mai trebuie altceva! bafta! happy

| iulyan a răspuns:

Ii bun. un design atragator.lucreaza mai bine decat precedentul
las lua? nu!
de ce?
pentru ca are nevoie de imbunatatiri pentru a face fata unui browser ca chrome sau opera (chiar si mozilla)
happy

| cristi202 a răspuns:

Nu e altul mai bun ca Mozilla. Despre Safari, nu stiu. Stiu insa ca ce e bun, se extinde si se foloseste. Mozilla de aceea s-a extins, pentru ca e un browser foarte bun. Safari nu se prea foloseste. Nu vreau sa trag concluzia ca nu ar fi bun.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare foarte smecher acest safari5 chiar arata misto de ce nu? i ca orice browser cum ar fi ie mozilla chorme

| Gionell a răspuns:

Ti-as recomanda Google Chrome... e safari bun dar nu poti sa accesezi orice site:p...pe mine sincer ma enerveaza