| Emilia02 a întrebat:

Ce parere aveti despre camerele foto de la FUJIFILM?

5 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Sunt destul de bune insa cele mai bune sunt alea cu obiective detasabile.

| Liviucu a răspuns:

Nu-ti lua! Mi-am luat eu o camera la 300 lei de 14MB si nu sunt deloc incantat de ea. Ia-ti NIKON, un pic mai scumpe dar merita... Le face mult mai clar. happy

| valentingb a răspuns:

Foarte bune, indiferent de pret

| marcela290 a răspuns:

Pune un ban in plus si ia-ti mai bine Sony sau Nikon happy

| mihai741 a răspuns:

Cele family sunt foarte bune. Am avut și am fost foarte mulțumit de ea. Dacă vrei o cameră compactă bună, îți recomand Sony sau Samsung, sub nici o formă nu îți lua Nikon (au cam dat-o în bară la compacte). Cineva mai sus îți recomanda D-SLR... Păi mai jos de 1800 lei nu prea îți iei ceva bun.