| VonStauffenberg a întrebat:

Ce parere aveti despre Dell Latitude 430 si cei care aveti in posesie un asemenea laptop va rog sa imi dati ceva informati mai ales despre echipamentele pe care le are in special despre cellular, multumesc si cea mai buna informatie va primi funda.

1 răspuns:
| Alecriss a răspuns:

Pai eu am un Dell si este foarte bun, nu mi-a facut probleme niciodata si merge orice fel de windows pe el: XP, Vista, 7-le...este foarte bun si la pisese deoarece sunt inchegate foarte bine, bateria rezita cam doua ore jumatate aproape 3 si se misca foarte bine internet, muzica, filme si jocuri. In general Dell-urile sunt folosite la companii si firme deoarece asigura rezistenta in timp.Au o durata de viata destul de buna.