| VORTEX a întrebat:

Ce parere aveti despre firma si telefoanele alcatel astea mai noi aparute? De exemplu cele cu touch cu ar fi ot 806? astept pareri

Răspuns Câştigător
| cartman a răspuns:

Sincer nu detin si nu am detinut vreodata un Alcatel, dar am butonat unul cu touchscreen la Orange si a dat bine la prima impresie.Acum nu se stie, si sagemul mergea bine la inceput pana sa-i pui cateva melodii si poze pe el.

2 răspunsuri:
| cartman a răspuns:

O parere foarte buna! Sunt telefoane low budget cu capacitati touchscreen (functioneaza chiar foarte bine), bine finisate si la moda.

| Creatorul24 a răspuns:

Il contrazic pe cartman. Alcatel este o marca foarte ieftina, dar nu prea buna. merg destul de greu dupa un timp de la folosire
Iti recomand Nokia pentru ca are si telefoane mai ieftine.