| RedBullÎmiDăAaaripi a întrebat:

Ce parere aveti despre Google Chrome?

19 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cel mai bun. punct!

| CM7YRE a răspuns:

E bun,rapid, ceva mai bun ca nternet explorer, dar raman la mozillawinking

| Narcis2007 a răspuns:

O copie dupa opera!

NOname
| NOname a răspuns:

Un browser rapid si cu un design foarte placut, curat, simplu... Sunt foarte multumita de el.

| ElektroViruss a răspuns:

Este cel mai sigur broswer web.
Ai optiune ca sa se incarce mai repede paginile.

| Phineas a răspuns:

Imi place foarte mult eu pe el intru aproape mereu.Se misca mai bine internetul decat pe celelealte programe.

| Anileda a răspuns:

Imi place foarte mult
E rapid

| tatandru a răspuns:

Eu il folosesc mereu si merge bine si e mult mai usor de inteles

| cristinna23 a răspuns:

Este foarte bun, traducerea este geniala si cand cauti nu dureaza mult

| さいゆき a răspuns:

Este foarte bun, paginile se incarca foarte repede si nu mai ai asa de multe reclame in bara de sus cum ai pe Firefox sau Explorer. Deci categoric e mult mai bun

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ce mai bun browser!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai bun...da` dupa mult timp se duce dracu laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi se pare cel mai bun, eu am folosit si Mozila Firefox si Internet Explorer si nici unu nu se compara cu Google Chrome.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai nou browser foarte bine primit in randul utilizatorilor obisnuiti, cat si al celor mai pretentiosi. Momentan, cel mai rapid, dar inca nu are suport decent pentru accelerare hardware, unde Internet Explorer 9 exceleaza...si deocamdata e singurul...Firefox 4 mai are ceva suport, dar nu asa bun.

| UnBaiat439 a răspuns:

Eu l-am avut. Dar da-l dracu. Am avut vreao 10 virusi de la el care imi atacau win32. Nu mai putem deschide absolut nimic. Deci nu-l recomand

| Kiduu12 a răspuns:

Este mai bun decat celelalte pentru ca se incarc paginile web mai repede.

| Devill a răspuns:

Este mai bun decat alte browse-re.eu as crede ca merge mai repede thinking Te ajuta sa deschizi mai multe tab-uri, si mai multe chestii.

| MrBadGuy a răspuns:

Culeanu.

| NaNo_2466 a răspuns:

Eu zic ca google chrome nu e prea bun...intradevar are o viteza mai mare dar nu iti salveaza toate linkurile