| DabiJaWL a întrebat:

Ce parere aveti despre Htc one m9?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Vreau.

| Netadd a răspuns:

Salutare,
Ca utilizator de HTC one M9, pot spune că performanțele raportate la preț sunt acceptabile.
Pentru navigare pe internet, convorbiri, GPS este ceea ce am căutat la achziționare. Nu are lag. Un alt plus este modul de redare al sunetelor: vine echipat cu două speakere, iar dacă ai căști cât de cât ok, poți să te bucuri de muzică.
Acum dezavantajele pe care le-am găsit eu: ecranul se zgârie/crapă foarte ușor. (recomand folie de sticlă). Ecranul nu se poate înlocui. Carcasa metalică: la șocuri fizice se îndoaie și se zgârie foarte ușor.