| IonutZEW a întrebat:

Ce parere aveti despre Huawei Honor 7 Lite?

6 răspunsuri:
| FaraNumePls a răspuns:

Buna, este un telefon bun, îl poți folosi cu încredere happy

| IonutZEW explică (pentru FaraNumePls):

Multumesc! Abia astept sa vina acasa laughing mai ales ca am ramas fara telefon ca pe cel vechi l-am vandut la amanet

| JustCosmin a răspuns (pentru IonutZEW):

Proasta alegere cu amanetul. Acum ei il vand cu mai multi bani.
In ceea ce priveste Huawei-ul, este un telefon bun, dar nu neaparat excelent. Oricum Huawei, ca si brand, a crescut in ultima perioada.

| IonutZEW explică (pentru JustCosmin):

Am dat un vechi grand prime de 8 luni de posesie fara garantie, fara sa fie spart sau mai stiu eu ce, nu avea folie si cam atat. 280 lei pe el. pe net nu gaseam sa vand ca eu vreau sa vand in mioveni ca nu dau in alte orase si rareori gaseam

| dgffdf a răspuns:

Destul de bun, chiar foarte bun! Dacă vrei să il cumperi, ți-l recomand ☺

| IonutZEW explică (pentru dgffdf):

Ieri am dat comanda pe eMAG, azi am primit mesaj ca a fost preluat de curier si soseste intre 4.1. 2017-5.1.2017