| -TattO- a întrebat:

Ce parere aveti despre internetul mobil de la vodafone (fara abonament)?

se merita sa iei unu in caz ca nu ai net prin cablu?

are cineva un modem dinacesta?

M-am gandit si maine ma duc sa imi cumpar unul!

stau in zona de oras si semnal zic ca as avea

1 răspuns:
| smaranditza a răspuns:

In lipsa de altceva este destul de bun; dar sa nu te astepti la cine stie ce performante, pentru ca la noi in tara nu este fff bine pusa la punct telefonia fara fir! eu am avut de la orange si, nu zic, decta deloc, a fost bun si ala, dar... ori ai semnal, ori, mai degraba nu! si sa nu te gandesti ca vei descarca filme sau muzica sau mai stiu eu ce...
succes.