| Îmiplacesacitesc a întrebat:

Ce părere aveți despre iph se? Am văzut ca are camera cam slăbuța de pe fata. Sau mă gândeam la iph 6s, dar e cam scump. Aștept păreri.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iphone se are design-ul unui iphone 5, dar datele tehnice ale unui iphone 6, este ok...dar cam mic dupa parerea mea, are mai putin de 5 inch, eu optez pentru iphone 6s, e evident peste...stiu ca e cam scump, dar e o investitie ce merita, adica ti-l iei dar stii ca-l ai cativa ani si ca mai mult ca sigur nu se va strica, nu vei intampina probleme

| Îmiplacesacitesc explică (pentru anonim_4396):

Eu am acum un Samsung și și m-am saturat..Are o camera de pe fata groaznica.În fine.6s rămâne!

| OnePiece a răspuns:

LG Nexus 5X

Uita de prastiile alea de aifonuri.

| Kiwibibilă a răspuns:

IPhone SE este varianta de 4 inci a lui 6s. Iti dai seama ca ls dimensiunile lui nu face niste poze extraordinare. Dar mi se pare foarte bun si foarte finut.

| annempx a răspuns:

O prietena are iph SE si ii merge foarte bine, e super ok dar nu cred că se compara cu iph 6, care este cu siguranta mai bun.