| Popute_Andrei_1990 a întrebat:

Ce parere aveti despre iphone 4s?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Salut!

Sincer sa fiu nu merita!
Un telefon destul de slab...

O seara buna!

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Un telefon foarte bun. Il am de anul trecut si functioneaza ireprosabil: am foarte multe aplicatii pe el care ruleaza fara probleme. softul este updatat la zi si merge fluent fara sa se blocheze.

Sa nu mai spus ca arata foarte bine estetic. Iti recomand sa arunci si o privire aici: http://bit.ly/1fTLq3L pentru a vedea si alte pareri despre acest telefon.

Apropo, vezi ca in aceasta perioada il gasesti la un pret promotional!

| NikolasXD a răspuns:

Cel mai bun telefon la momentul actual

| Alexinho94 a răspuns:

O porcarie iti sugerez sa alegi un Samsung sau alta firma dar nu iphone.
Acum faci cum vrei.
Bafta!