| HsoVaoabaoa a întrebat:

Ce părere aveti despre j5 2016 si motivati de ce.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E un telefon bun. Nu stiu exact cum merge cel din 2016, insa stiu pe cineva care are Samsung j5 2015 si am vazut ca ii merge foarte bine, iar bateria tine mult. Merge foarte rapid... Eu am un Samsung J1 si am observat ca merge greu atunci cand este plin, iar J5-ul merge complet perfect chiar daca nu mai are spatiu nici de o poza. Are o dimensiune mare a ecranului, blit pe fata, face poze foarte bune, deci mi se pare un telefon foarte bun. Da, si eu cred ca este cam scump dar daca ai vrea sa iti cumperi merita.

1 răspuns:
| Smecher_Nuti_1999 a răspuns:

E un telefon bun laperformanta, se misca bine bateria te va tine calume anul o sa ai probleme, nu te vei speria" valeu n-am baterie, nai incarcator?" pozele le scoate bine. singura chestie ce nu imi prea convine e pretu cam mare dar in rest e ok