| Sunshine31 a întrebat:

Ce parere aveti despre Laptop HP Pavilion g6-2302sq cu procesor Intel® CoreTM i3-3120M 2.50GHz, Ivy Bridge, 6GB, 750GB, AMD Radeon HD 7670M 1GB, Free DOS, Black?

http://www.emag.ro/......EG10NBBBM/

Mai are cineva? Sau stiti despre el?

4 răspunsuri:
| Niku_Nikusor_1996 a răspuns:

Pavilioanele nu-s cele mai stralucite produse de la Hp eu unele defecte.Iti recomand mai bine un Hp Probook 4540s fiind unul dintre cele mai bune produseHP. http://www.oktal.ro/......89400.html Si eu imi comand peste o luna acest produs, iar cei de la OKTAL sunt foarte seriosi si am mai comandat de la ei. Daca mai ai intrebari nu ezita sa imi scrie.Succes cu cumpararea;)

| Sunshine31 explică (pentru Niku_Nikusor_1996):

Dar ce fel de defecte au? majore?

| Niku_Nikusor_1996 a răspuns (pentru Sunshine31):

Nu au cine stie ce aspect fata de probook si este un laptop low cost si nu prea este un avantaj la electronice, nici piesele nu-s cele mai bune, diferenta ar fi cea intre un logan si un opel sau wolkswangen. DE ACEEA TE SFATUIES SA ITI IEI UN PROBOOK mai ale ca este la promotie.

| Niku_Nikusor_1996 a răspuns (pentru Sunshine31):

Http://blog.pcfun.ro/......-i5-2450m/ uite aici un site cu descriere pentru proobook