| N0 nAmE a întrebat:

Ce parere aveti despre laptop-ul DELL INSPIRON N5010?

3 răspunsuri:
| virusake a răspuns:

Foarte bun!
Un procesor i3 de 32nm => generatie noua
3gb DDR3 1333mhz
Display LED de 15. 6 inch
Placa video dedicata ATI Radeon HD 5470 => acceptabila, destul de buna pentru un notebook
320 gb hdd => mergea unul mai mare, dar in fine...

| Cjay a răspuns:

Vrei sa cumperi?
Daca vrei sa stii ca ii o alegere foarte foarte buna.
Uite sa iti arat cam ce astea are.
Tip procesor: Intel Core i3, Frecventa procesor: 2. 13 GHz, Marime cache L2: 3 MB, Capacitate memorie: 4 GB, Tip memorie: DDR3, Marime ecran: 15. 6", Rezolutie ecran: 1366 x 768, Tip card video: Dedicat, Tip Hard Disk: HDD, Capacitate Hard Disk: 320 GB
si ce sa mai zic de viteza de rotatie a hard-diskului e de 5400 rmp

App daca vrei sa cumperi asta trebuie sa scoti din buzunar si o suma bunicica de banihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

No NAME? ai luat laptopul asta pina la urma? vreau sa stiu daca esti multumit de el - sunt si eu interesat, merci