| Ayumha a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopul Sony Vaio? FUNDA!

2 răspunsuri:
| Bogdanux a răspuns:

Mi se par destul de scumpe la configuratile care le au, chiar daca au o calitate mai buna si au niste functii "cool". Poti gasi laptop-uri cu aceeasi configuratie dar mai ieftine cu 1000 de lei...asta daca preferi performanta si nu aspectul happy.

| JaJe a răspuns:

Nu se merita, este prea scump pentru performantele care le ofera, Recomand Acer, Lenovo, HP. (poate te intrebi de ce nu se merita, fiindca ceea mai mare parte din bani dai pe brand-ul Sony.)