| Light13 a întrebat:

Ce parere aveti despre laptopurile Acer, fiabilitate?
Mai exact acest Acer http://www.pcgarage.ro/......nux-black/

2 răspunsuri:
| Jipa95 a răspuns:

Dar tu ai impresia ca la un laptop conteaza brand-ul. Uita-te la componente majoritatea dintre ele vin de la producatori diferiti. Numai carcasa posibil si placa de baza sa fie construita de Acer si atat.
Nu te uita dupa brand sau fiabilitate, uita-te la performante in comparatie cu pretul acesta este cel mai important aspect.

| Light13 explică (pentru Jipa95):

Pai performantele procesorul si placa video m-i se par bune, dar am citit rewiuri despre cum unele laptori(branduri) se strica foarte repede, au probleme etc...