| alex99tgfsfbjg a întrebat:

Ce părere aveți despre Lenovo Chromebook 11e? E bun de ceva? Merg jocuri pe el? Vreau să știu pentru fratele meu

Răspuns Câştigător
| DeeaCarmen a răspuns:

Pe Chroombookuri merg mai mult aplicatiile de la google si se integreaza usor cu telefoanele Android. Nu cred ca poti instala chestii precum Microsoft Office si mai ales jocuri.
Si o sa ai o limita din punct de vedere hardware deoarece sunt facute mult pentru partea de bussines sau lucuri obisnuite de acasa, nu jucat

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns:

Vezi "ENGINEERED FOR EDUCATION" aici:

http://www.lenovo.com/......TX152E20GF

Acest tip de PC este proiectat strict/special pentru nevoi educationale.

| CiupercuțulCrăcănat a răspuns:

In orice caz nu este destinat jocurilor.