| crissstina a întrebat:

Ce parere aveti despre marca de camere foto Olympus?

Răspuns Câştigător
| ALeXsSaY a răspuns:

E fff buna. :X eu am aparat foto Olympus si sunt extrem de multumit de el happy face poze super si in detaliu, clare si poti umbla f mult la setari ca sa fie poza exact asa cum iti doresti day dreaming Eu spun ca merita toti banii :X

2 răspunsuri:
| filipm2001 a răspuns:

Eu am un DSLR Olympus si sunt destul de multumit de performantele lui. Singura problema este ca toate accesoriile (obiective, blitz-uri, acumulatori, etc.) costa enorm, fata de un Canon sau Nokin pe care platesti mai mult cand iei aparatul, dar gasesti accesoriile la preturi rezonabile.
Despre aparatele foto compacte nu pot sa-ti spun mare lucru. Am auzit ca se comporta destul de bine, dar nu am folosit unul.
Succeswinking

| soesoft a răspuns:

Calitativ este peste Samsung, HP, Casio si sub Nikon, Sony, Canon, Panasonic