| MsYourDarling a întrebat:

Ce parere aveti despre noile telefoane android? De ex. sony ericson xperia? sau samsung galaxy? Facem un top?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| cristiana99 a răspuns:

Sincer, as incepe cu Samsung galaxy-urile, dar mai exact:
1. Samsung Galaxy S 2
2. Samsung Galaxy S
3. Samsung Galaxy Ace
4. Samsung Galaxy Gio, Y, Fit si Mini
Acum un top al telefoanelor Nokia
1. Nokia N9
2. Nokia N8
3.Nokia C3
Acum, HTC
1. Htc Sensation
2. Htc Desire
3. Htc Wildfire S- asta il am eu
Am renuntat sa pun LG si blackberrie, deoarece LG, dupa parerea mea, nu face telefoane asa bune ca cele 3 de mai sus, iar blackberrie face mai mult telefoane cu tastatura qwerty ( dupa care nu ma dau in vant). Desigur, ar mai fi si Iphone 4S, dar nu o sa-l pun aici, poate intr-un top " Samsung Galaxy S2 vs Iphone 4S".