| Smackdown a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia 2730 clasic? L-am cumparat acum 3 zile de la Vodafone.

Răspuns Câştigător
| MoNsTeR a răspuns:

Si el tot de asta am si tot de la vodafone.si sunt ffff multumit.adica este un tel bun pentru multimedia.memorie buna.sunet bun.si bateria ii super adica ink nu am termit toate inkrcarile ca sa fie la capacitate maxima. dar dupa a2-a rencarcare m-a tinut 5 zile.acum cre ko sa ma tine peste 10 zile.eu unu sunt f multumit. e performant si elegant camera 2 Mp dar am aparat foto.asa ca.folosesc numa daca vad ceva funny pe strada sau la scl. dar nu fac cine stie ce pe el

2 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Fain design, pare un frate de-al lui 6300.
Eu mi-am luat acu cateva zile un N79 tongue

| StelutaDintreNori a răspuns:

Pe chat ai zis ca l-ai primit! Sau gresesc? laughing