| Animpuff a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia c3? Dar despre Samsung S5600v? Daca ar fi sa alegeti unul dintre ele pe care l-ati alege?

Răspuns Câştigător
| iiHeroinex a răspuns:

Buna! Eu am Samsung GT-S5600v si este foarte bun. L-am scapat de o gramada de ori, fiindca asa sunt eu...mai zapacita, dar nu a patit NIMIC! Merge foarte bine si este foarte bun.Nu s-a stricat niciodata (si il am deja de aproape un an), nu a trebuit sa-l duc la service niciodata. Eu cred ca este foarte bun, perfect pentru mine, dar depinde de ceea ce vrei tu. happy Si de Nokia c3 am auzit ca e bun, dar am auzit de la prieteni ca li s-a sticat repede. Acum, eu nu stiu ce sa cred, fiindca nu am unul. Oricum, eu aleg Samsung GT-S5600v.

2 răspunsuri:
| Chelsea13 a răspuns:

Nokia c3

| iiHeroinex a răspuns:

Fundita pls? puppy dog eyes happy Sper ca ti-am fost de ajutor! happy