| Lukian a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia E51?

8 răspunsuri:
| benny a răspuns:

Http://telefonultau.eu/products/Nokia-E51-White-Steel.html
cei de la Nokia daca nu scapa de symbian va avea de pierdut mult de tot, mai bine alege Samsung,LG, Motorola, etc

| petrica1111 a răspuns:

Foarte sincer vei avea probleme cu symbianul inca din primele saptamani.Telefoanele Nokia se degradeaza cam repede si software-ul este cam slabut, acesta este primul care pleaca. Iti dau un sfat, sa nu-ti iei Nokia.

| axeldavid a răspuns:

Este foarte bun

| JoeTPU a răspuns:

Mie nu-mi place!
Dar conteaza parerea ta!
Pa pahappy

| teodora555 a răspuns:

Nu e bun deloc dupa cum arata, am vazut ca e intre 6 -10 milioane, telefon cu tauch screen la 4 milioane uite aici http://telefonultau.eu/

| Ionita_Alex_1994 a răspuns:

Http://www.gsmarena.com/nokia_e51-2106.php uitate singur si vezi ce parere iti faci despre el:P