| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre Nokia Lumia 930? Windows phone-urile au magazinul lor de aplicatii? Se gasesc aplicatii normale si populare, gen Instagram, Whatsapp si Wordpress?

Răspuns Câştigător
| CinevaNou a răspuns:

Este destul de fain. Au magazinul lor propriu de aplicatii. Si da, se gasesc destul de multe aplicatii. Poti cauta si tu.
https://www.microsoft.com/en-us/store/apps/whatsapp/9wzdncrdfwbs

4 răspunsuri:
| Anonimuserr a răspuns:

E bun dar mai bine este să îți iei pe Android un telefon

| anonim_4396 explică (pentru Anonimuserr):

Am avut si au fost varza.

| CosminLeanca a răspuns:

Marcile Nokia lumia sunt foarte bune.
Detin un astfel de model si da, are in un fel de magazin play cu tot ce vrei.