| Eedytso a întrebat:

Ce parere aveti despre NOKIA N8 il am de aproape 6 luni si sunt foarte multumit de el mai ales de camera de 12 mpx de care am facut comparatie cu alte telefoane gen Nokia n9 Samsung Galaxy s 2, iphone 4 s si nokia mi se pare ca la camera tot mai bun e

Răspuns Câştigător
| GoodGuyDorel a răspuns:

Y u no give me funda?

2 răspunsuri:
| GoodGuyDorel a răspuns:

Chiar e un telefon bun, pai cu camera ce face 4000x3000 poze, video cu 25 fps, ditamai ecranu tactil plus symbian si sute de aplicatii si jocuri...belea

| Eedytso explică (pentru GoodGuyDorel):

Ok mersi.

| GoodGuyDorel a răspuns (pentru Eedytso):

Y u no give me funda?