| Dudu521 a întrebat:

Ce parere aveti despre "noul" Samsung Galaxy S2 Plus (actualizat) Android- 4.2, imbunatatiri la soft, etc? As vrea sa stiu pareri si de la cei care detin un asemenea dispozitiv.
Va merge OK telefonul, dupa actualizare?
Sunteti multumit de telefon?
Ce parere aveti de acest SMARTPHONE?

1 răspuns:
| paulmicutz a răspuns:

Da este un un telefon destul de bun avand in vedere bugetul. Adica camera este ok, merg diferite jocuri si bateria tine destul de mult. Cat am avut acest telefon nu m-a dezamagit din niciun punct de vedere. Deci da se merita