| ForeignO a întrebat:

Ce parere aveti despre oamenii de culoare?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Sunt oameni ca si noi. Unii sunt mai inteligenti si mai educati, altii sunt cu o dotare intelectuala modesta si sunt lipsiti de posibilitatea de a se educa.

5 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Sunt super! love struck Imi plac, mai ales barbatii de culore (mulatrihee hee ). whistling big grin

| Bacemi a răspuns:

Sunt oameni la fel ca si noi. Aceeasi amestecatura de oameni curati si de oameni murdari. De multe ori suntem mai murdari decat acesti oameni '' de culoare ''.

Elianna
| Elianna a răspuns:

De care culoare? Ca sunt negri (africanii), galbeni (asiaticii), coloratii de pe la noi...

| adryanb27 a răspuns:

Sunt periculosi, eu sunt sofer si noaptea stiti c prost s vad? iar doamne fereste sa ai un copil de ala negru ca noaptea trebuie sa ii legi o talanga ca la vaci, sa il auzi unde e, riscu sa il pierzi e iminent! laughing

mlm
| mlm a răspuns:

Parerea mea este ca sunt oameni ca si oricare, nu conteaza culoarea ci modul de-a gandi si de-a fi om cu sufletul curat.