| MichaelJackson123 a întrebat:

Ce părere aveți despre OnePlus 3T?

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zaygon a răspuns:

Am Oneplus 3T de 128GB si sunt super multumit de el. De la faptul ca se misca excelent in orice task si inclusiv Dash Chargeul. Intr-o ora si juamte e full de la 0-100%. Recomand cu mare drag.

| Ketch a răspuns:

Este un telefon decent, destul de bun pentru prețul lui, însă aș zice să te reorientezi spre o firmă cu tradiție (Samsung de exemplu).

| Zaygon a răspuns (pentru Ketch):

Am Oneplus 3T de 128 GB din februarie si bate orice. Ce Samsung? Platesti jumate brandu si dupa componentele.