| balex96 a întrebat:

Ce parere aveti despre PC asta? https://www.emag.ro/shopping-cart

7 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ai dat un shortcut de la cosul tau de cumparaturi si nu-l putem vedea deoarece nu-ti stim usernameul si parola. In aceste conditii ar trebui sa revii cu unul de pe pagina produsului.

| VladyXR a răspuns:

Tu intelegi ca numai tu iti vezi cosul? FA un PRINTSCREEN.

| Ephemeral a răspuns (pentru balex96):

Procesorul e slab rău și pe lângă și incompatibil cu placa de bază. Nu ai deloc talent să faci o configurație de PC.
Dacă-mi spui ce buget ai, pentru ce vrei să folosești PC-ul și ce componente vrei să cumperi, îți fac eu o configurație.

| balex96 explică (pentru Ephemeral):

Ma gandeam eu ca nu e icompatibillaughing daca ai putea sa imi faci o configuratie pentru un PC gaming pana in 1500 RONI, produsele tot de pe e-mag daca poti. Mersi.

| Ephemeral a răspuns (pentru balex96):

Configurația hardware completă? Sau doar anumite componente? Trebuie incluse și perifericele? Dar unitatea?

| balex96 explică (pentru Ephemeral):

Doar hardware complet fara periferice.