| Nelu27englezu a întrebat:

Ce parere aveti despre placa aceasta merita http://www.okazii.ro/......a118728258

ii de incredere omu

5 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

Anuntul a expirat. Aia e oricum o flasneta de placa...

| alin567 a răspuns:

Nu daca o iei de pe okazii nimeni nu mai e de incredere in ziua de azi. Mai bine o iei noua.

| catalynx a răspuns:

Nu o lua ca are improvizatie, o placa normala functioneaza normal nu cu improvizatii in cazul tau la cooler.

| EUReKa a răspuns:

Haha, si ce sa faci cu ea? stii sa o legi la sursa fara sa faca curand poc? alimentat direct de la sursa coolerul va merge tot timpul la 100% si in curand rulmentul se va duce dracu

| laurentiu80 a răspuns (pentru EUReKa):

Pai daca coolerul merge doar pus la sursa, s-ar putea ca placa sa fie arsa. Era mai bine daca coolerul nu mergea deloc, in cazul asta doar coolerul era ars, si se putea schimba cu altul in jur de 20 de lei. Deci e cam teapa 90 %