| RobertXT a întrebat:

Ce parere aveti despre placa video Asus NVIDIA GeForce 210, 1024MB, DDR3, 64bit, HDMI, DVI, VGA, SILENT COOLING?

7 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Slaba, dar pretul spune asta deja.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am placa asta si imi merge PC-ul foarte bine happy
Bafta!winking

Răspuns utilizator avertizat
| alexxxutz a răspuns:

E slaba... low budget... iti recomand sa cauti ceva cat de cat mai bun, daca vrei performanta la gaming, etc.

| SKuLL909 a răspuns:

Placa nu este foarte stralucita, dar este destul de buna pentru programe ce solicita PC ul.
Poti avea probleme cu putin lag uneori, dar nu trebuie sa te ingrijorezi.

| Zelphixeo a răspuns:

Este bunicica pentru low gaming. O folosesc si acum si unele jocuri mai noi imi merg pe low cu rezolutia scazuta. Daca ai mai multi bani mai bine cumparati ceva mai bun daca vrei sa te apuci de ceva serios

| Alex_Hock_1997 a răspuns:

Este destul de "Slaba" deoarece este low profile si nu are nici cooler ci un radiator eu zic mai bine sa optezi la una de 512 mb 128 bit si cu un mic coolerbig grin