| Leonard_Luca_2002 a întrebat:

Ce parere aveti despre placa video Nvidia GE Force 7300LE 128mb si placa de baza GIGABYTE

Răspuns Câştigător
| AndreiPlays a răspuns:

E cat decat buna exista si de 2 GB dar depinde si de placa de baza si de procesor!

| Leonard_Luca_2002 explică (pentru AndreiPlays):

Pai procesorul este Intel core duo

7 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Buna.Preferatele mele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Exponata de muzeu acea placa video. A iesit acum 10 ani, nici Minecraft nu cred ca poti juca pe ea.

| Leonard_Luca_2002 explică (pentru anonim_4396):

Ma nu mai raspunde daca nu sti m-am uitat pe ytb si merge pana si far cry 4 si gta 5

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leonard_Luca_2002):

Serios? Imi arati si mie acel video minune? Asta daca nu minti.

| Leonard_Luca_2002 explică (pentru anonim_4396):

Cauta pe Youtube

| anonim_4396 a răspuns (pentru Leonard_Luca_2002):

Am cautat si nu am gasit. De aia ti-am zis tie sa imi dai link sa vad acel video minune. Tin sa cred ca nu exista. Chiar vreau sa vad si eu o exponata de muzeu de 10 de ani vechime care poate duce gta 5 si Far cry 4.