| Cornel320 a întrebat:

Ce parere aveti despre placile video Gainward? Sunt bune?(In general, nu un anumit model.)FUNDA!

3 răspunsuri:
| florin1979 a răspuns:

Sunt bune, au 3 ani garantie, ca marci consacrate ca gigabyte, Asus si msi! cu racirea stau mai rau, dar electronica este buna!

| lucianxp12 a răspuns:

Sunt destul de bune... Eu contez pe Ati si nVidia

| florin1979 a răspuns (pentru lucianxp12):

Ati si nVIDIA produc doar chipseturile(procesoarele grafice) restul tranzistorilor si alte mici componente electronice ce le vezi tu pe placa video, precum si ventilatoarele sunt produse de altii!(Asus, gainward, msi, gigabyte, saphirre, msi, etc)!