| Dzeko7 a întrebat:

Ce părere aveti despre procesorul Intel
Pentium G3220 3.0GHz? Pareri pro si contra.

Răspuns Câştigător
| RaduTN a răspuns:

Pentru bugetul acela nu am ce sa reprosez, poti viziona videoclipuri FULL HD pe YouTUBE fara sa pierzi cadre sau sa se blocheze, in gaming se descurca binisor, poti rula AC3, GTA 4, BF3, Fifa 2014. Daca nu ai mai multi bani ca sa poti achizitiona un i3 sau un FX-6300 este cea mai buna alegere.

3 răspunsuri:
| notefree a răspuns:

Un procesor bun daca nu esti gamer.

| valintinvalic2011 a răspuns (pentru RaduTN):

Poti rula jocurile gta 4bf3 fifa cu video integrata?

| Kindal38 a răspuns:

Eu am acel procesor impreuna cu o placa video de la nVIDIA gt 710 si 8 gb ram si se comporta ok. Cs go-40-50 fps
Rocket league 50-60
Sa mp modpack high 80-100
Minecraft 140-200