| Cavani1999 a întrebat:

Ce parere aveti despre ps4 si de noul next geen? care credeti ca e mai buna intre ps4 si xbox?

4 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

Din moment ce xbox e inferior la grafica, si are multe "bunanati" pe care le aveam si fara xbox, unele dintre ele nu merg si nu o sa mearga la noi in tara pe veci, iar pretul este mai mare... cred ca poti sa alegi si tu.

| LowWw a răspuns:

Parerea mea proprie si pesronala este ca ps4 este mai bun decat xbox happy
Dar acuma tu alegei ce vrei.

Si in legatura cu next gen eu zic ca pe ps4 or sa apara mai multe jocuri decat pe xbox pentru ca o sa aiba mai multi utilizatori.

| XxAnonimuXx a răspuns:

Xbox cu kinect e cel mai tare

| SpUnEdacaStII a răspuns:

Eu cred ca xbox-ul