| partygirlcool a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung C3300. Funda

3 răspunsuri:
| Strumf a răspuns:

Un telefon low-end, nu exceleaza la niciun capitol. Singurul interesant la el este ca are antena pentru radio incorporata (adica nu mai ai nevoie de casti pentru a asculta radio). Nu mi se pare prea bun, ba chiar din contra, este un telefon modest.

| xXxRaduxXx a răspuns:

Parerea mea e ca e un telefon slabut dar daca vrei doar sa vb la el si sa asculti putina muzica e f.bun.

mai multe detalii: http://www.gsmarena.com/samsung_c3300k_champ-3346.php

| MarisAlin a răspuns:

Si eu il am mie imi place e chiar foarte bun