| andra151 a întrebat:

Ce parere aveti despre samsung corby?

Răspuns Câştigător
| lollopop a răspuns:

Pai eu am si sunt destul de multumita...Desi la un asa pret ar trebui sa fie mult mai bun. Nu este cine stie ce...

6 răspunsuri:
| maniac a răspuns:

Mi se pare naspa n-ai nici 3g la el, nu poti fce nimic la el de cat sa asc muzica nici videoclipuri nu poti sa-i pui cred ca :p

| hackey a răspuns:

La cat costa e excelent laughing

| koool a răspuns:

O parere buna.

| euAnk a răspuns:

Este bun, eu il am de 8 luni si inca merge foarte binehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E superb! Merge foarte bine si este foarte simpatic.Mai ales ca iti da si 2 carcase foarte frumoase.Se aude foarte bine si pozeaza bine.Este simpatic si culorile sunt tineresti. Daca vreti sa fim prieteni contactati-ma la idul : puma.girl18 (Sunt fata)

| Bubu a răspuns:

Eu am samsung corby happy. Ce sa zic de el.camera nu e asa de buna si peste catva timp nu o sa mai mearga asa bine touch screen. straight face