| Maniax a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Ace? Merita cumparat?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde pentru ce il iei. Daca il iei doar pentru muzica,camera, si vorbit ai face o mare prostie cum fac cam toti oamenii din Romania(asta cred ca tine de educatie) insa daca stii sa il folosesti la capacitate maxima atunci eu zic ca e foarte bun, insa iti trebuie si un abonament pentru net.

O sa iti spun eu parerea mea despre el:

Imi place:
-Faptul ca are 3G+
-Display-ul este din sticla Gorilla ( http://www.youtube.com/watch?v=3jDRX1HPzKU )
-Wi-Fi
-Faptul ca are Android 2.3 Gingerbread
-Rezolutia (320 x 480 pixels) e destul de buna pentru un mobil

Ce nu imi place:
-Memoria interna (158 MB) este foarte mica.

Eu am o tableta Samsung Galaxy Tab si sunt foarte multumit de ea.Samsung face dispozitive foarte bune.
Sper ca te-am ajutat :D

3 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Da, mie mi se pare un telefon de calitate si cred ca ai iesi in castig daca ti l-ai cumpara!happyIn general telefoanele Samsung sunt bunute!winking

| HeRoOovIc a răspuns:

Da chiar se merita mi-am luat si eu...si pana acum mi-a cazut pe scari si in apa...da nu are nimiclaughing

| alexutzu2019 a răspuns:

Da merita cumparat e super tare, mie imi place foarte mult acum conteaza parerea ta.