| SüßesHäschen a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Grand Neo?
1. Este bun?
2. Merita sa-l cumpar?

6 răspunsuri:
| sltlp a răspuns:

O parere sincera? legata de : http://bit.ly/VxI5lD. Nu merita. Platesti mult si degeaba pentru ca scrie Samsung, atata tot. Cu banutii pe care ii dai pe un neo, poti lua: http://bit.ly/1pDqh52.
Si hai sa zic de ce nu merita din punctul meu de vedere.
1. Samsung a scos fff multe modele, doar ca sa acopere piata, fie ele si proaste, ca omul nici nu stie ce cumpara, doar se uita la brand.
2. Are o rezolutie de tot rasul. 5 inch si sa pui 800*480? Pai e bataie de joc. Si o chinezaraie daca iei, si tot are un ppi mai bun, deci se vede mai clar. Cel recomadnat de mine sta mai bine la acest aspect.
3. Lipsa 4g(nu ca ar conta, dar oricum, g2 mini are, deci...)
4. Android mai batran. g2 are 4.4 vs 4.2 neo.
5. lipsa nfc(nu ca ar conta, dar e util, trimiti foarte usor fisiere si alte minuni cu el).
6. camera cu senzor slab. degeaba e de 5 mp, pozele ies cam de 3. Nici g2 mini nu prea face de 8, dar oricum, tot e peste neo
7. Bateria de la g2 mini are un rating mai bun, deoarece rezista mai bine.

| kar1GaNNN a răspuns (pentru sltlp):

Esti doar un copil mic care da sfaturi aiurea, ba frate tu nu ai habar ce bun e un telefon daeasta, aoleo, mai indemni lumea la LG-urile alea de tot rasul.

Te rog sa nu mai vorbesti nimic la adresa telefonului daca nu l-ai avut in mana oh go on

| sltlp a răspuns (pentru kar1GaNNN):

Pazea ca a venit expertul cu teoria papucului.

| GeorgeH17 a răspuns:

Eu am grand 2 dar nu cred ca e mare diferenta intre cele 2 moddele. Sunt foarte multumit de el desi consuma multi mega e OK.

| FloryFloricica a răspuns:

Da, merita cumparat! Il am si eu si nu regret ca mi l-am luat!