| kittylovelycat a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy mini? as vrea sa mi-l cumpar si nu sunt sigura!

Răspuns Câştigător
| C0nv3rs3 a răspuns:

Este un telefon destul de bun avand o camera de 3.15 mp, o memorie interna de 160 mb (destul de mica), slot de card SD, touchscreen capacitiv, retea 3G, Android 2.2 care poate fi imbunatatit cu unul de 2.3.
Este un telefon ok dar cu memoria destul de mica.

1 răspuns:
| ioanaAn a răspuns:

Este cam slabut, dar depinde si ce faci tu pe el. Daca consideri ca telefonul este pentru a vorbi, atunci e numai bun!