| InnA_3234 a întrebat:

Ce parere aveti despre samsung galaxy mini? din toate punctele de vedere

2 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Mi se pare un telefon bun!
cu un raport calitate-pret excelent!
pana la urma la 600 de ron si sistem android si camera de 3, 15 mp...mi se pare chiar foarte bun!

| antimulte a răspuns:

E un telefon super OK, l-am avut cateva zile imprumutat de la cineva, mi-a trebuit pentru faptul ca are wireless.
Imi place interfata cu hotpoint-ul la wireless si ca suporta card pana la 32 (cel avut de mine avea doar de 16 gb).
Ca minus, nu mi-a placut cum filmeaza, trebuie sa ai mana stabila altfel nu se intelege mare lucru, insa pozele se fac bine chiar foarte bine pentru o camera de 3.15 mpx.