| EduardLeo a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Nexus (pro-contra)?

6 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

E bun

| Iulian03 a răspuns:

Pro.

| Mangustă a răspuns:

Intre. Am castigat unul anul trecut la Vodafone si as avea ceva de reprosat; touch-ul nu e atat de bun precum se crede si are tendinta sa se blocheze destul de des, iar viteza de procesare lasa de asteptat. E destul de mare ca si dimensiune, iar daca nu esti obisnuit cu genul asta de telefoane ar putea fi incomod, cand vine vorba de aspect, meniul e destul de diferit fata de alte variante de android (fiind facut pentru google o sa ai multe update-uri). Cred ca stii pretul daca il iei fara abonament sau altceva laughing In rest numai de bine.

| adriang95 a răspuns:

Este pur ți simplu o bijuterie dacă îți place să testezi diferite ROM-uri, dacă îți place să hack-uiești telefoane (impropriu spus), dacă vrei un telefon longeviv, care să primească constant ultimele fix-uri și update-uri.
Dacă este cineva cui nu-i place și nu are ce face cu el, să mi-l dea mie pentru că mie îmi place să mă joc cu softurile...

Numai de bine despre telefonul ăsta (din partea mea)

| kx123 a răspuns:

Spun din proprie experienta, PRO.

| zone3 a răspuns:

Pro! E foarte bun!