| Clodmod a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung Galaxy Note? Vreau sa mi-l cumpar! Fundoi!

Răspuns Câştigător
| SDavidS a răspuns:

Nu cumpara! Am cumparato si n-a fost bun, este prea incet! Eu iti sfatuiesc sa astepti pana la octombrie si atunci cumparatil Samung Galaxy Note 2, ala va fi cel mai bun telefon cred ca si va depasi S3 big grin funda?

| Clodmod explică (pentru SDavidS):

Exista si 2? Nu stiam. Si cum arata fata de cel actual?

| Clodmod explică (pentru SDavidS):

Cat de mare e? L-am cautat acum pe net si am vazut ca seamana putin cu S3, dar nu stiu cat de mare e Note 2

| SDavidS a răspuns (pentru Clodmod):

Se presopune ca are ecranul de 5, 5 inch cu vreo 3 CM mai larg ecranul.

| SDavidS a răspuns (pentru Clodmod):

Se presopune ca are ecranul de 5, 5 inch cu vreo 0.5 CM mai larg ecranul.

7 răspunsuri:
| COOLboY a răspuns:

O parere BUNA. Poti sa il cumperi, este mai performant decat iPhone 4S.

| pavdany92 a răspuns:

Ca gadget e bun dar ca telefon e prea mare, desi merg filmele hd pe el de rup, dar prefer s2 sau s3

| sellyz a răspuns:

Este bun.ai o multitudine de alplicatii, este super tare.nu cred ca o sa mai vrei altceva dupa ce l-ai cumparat pentru ca este foarte complex.vezi ca pretul nu este chiar mic asa ca ai grija si pune banii deoparte. funda?