| RoObbByGaAmeEs a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy s3? funa

Răspuns Câştigător
| radugeorge25 a răspuns:

Am o parere buna... chiar vreau sa imi iau unul.happy Funda?

10 răspunsuri:
| bloodyhell a răspuns:

E prea mare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uite sa iti zic parerea mea! Samsung Galaxy S 3 este unul dintre cele mai bune telefoane. Intr-adevar este mare, dar daca iti iei jocuri iti confera o grafica super, jocurile nu se vor bloca si in + chiar telefoanele mai mari/tabletele te ajuta sa castigi jocul! Acum nu stiu ce pareri vrei tu, daca vrei sa stii cum te descurci cu el la jocuri sau daca nu ai nevoie de jocuri. Parerea mea este sa ti-l iei, dar sa ai grija de el pentru ca daca este o facatura si iti cade se face praf! Iati-l te ajuta la mai multe lucruri nu numai jocuri si anume: GPS, numere gasite cu comanda vocala, spatiu intern mai mare!

Sper ca ti-a fost de folos FUNDA?

| coco_2727 a răspuns:

Ti-l recomand momentan este cel mai performant pe piata

| YoanaAurora a răspuns:

Eu personal detin acest minunat telefon, se merita, este un telefon de la care ai pretentii avand un aspect foarte glossy si se potrivests perfect unei fete, de cand il am nu am avut lagg, se misca superb in jocuri.Decj da, se merita

| RustyKramer a răspuns:

Daca ai bani sa-l cumperi nu trebuie sa mai stai pe ganduri. E foarte bun si n-o sa te plictisesti de el.

| horselover a răspuns:

Am o parere super buna, avand in vedere ca si eu vreau

| ciclistul a răspuns:

Salut! eu am un Samsung galaxy SIII si sunt foarte multumit, la inceput parea prea mare dar acum mi se pare perfect, iar restul telefoanelor par jucarii, poate pare stupid pentru persoanele carora li se pare prea mare SIII-ul dar asa este, ba chiar mai mult imi place note 2-ul, dar ca si telefon acesta este chiar putin cam mare, maiales daca il porti dupa tine si atunci cand faci activitati sportive, dar tot mi-as dori unul, sIII-ul este un telefon super potrivit bateria tine foarte bine dar nu uita ca este un smartphone in comparatie cu restul tine ff bine crede-ma, si nu uita de faptul ca bateria este un LI-ion ca la multe alte telefoane formatarea se face in timp eu dupa achizitionare am facut descarcari si incarcari complecte asa pentru siguranta si nu am chiar nici un fel de problema, crede-ma vei fii foarte multumit dupa achizitionarea lui te vei lamurii de ce persoanela care poseda alt gen de telefoane {smartphoneuri} considera s-III-ul mare, dar nu uita si de alte variante nu exista numai Samsung!

| AmxMod a răspuns (pentru ciclistul):

De cat timp il ai? ca un prieten de-al meu a avut s3 si dupa un an jumate si s-a dus durata de vita zice el, poatefi adevarat?

| bybyy2013 a răspuns:

Daca vrei sa-ti cumperi unul poti sa mai astepti inca vreo 2 luni si un pic ca apare Samsung galaxy s4 care este putin mai bun ca s3