| Darkguy a întrebat:

Ce parere aveti despre Samsung galaxy trend lite S7390.

3 răspunsuri:
| Hexiled a răspuns:

Arata bine e bun si te invidiez funda?

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Personal imi place acest telefon. Mi se pare un aparat util la un pret bun dar cel mai bine ar fi sa ceri o parere de la o persoana care foloseste deja acest telefon.

Asa ca iti recomand sa intri aici: http://bit.ly/1d2cXhu si sa arunci o privire peste parerile celor care l-au cumparat deja.

Vezi ca luni vei gasi acest produs la un pret special pentru ca magazinul implineste 12 ani.

| StefaniaM a răspuns:

Eu am telefonul ăsta, e destul de bunicel, uneori se mai bloceaza sau scoate sunete ciudate, da ma enerveaza cel mai tare ca sistemul ocupa 1, 6 gb iar astazi mi-am instalat asphalt 8 si pe langa ca nu pot intra in tokyo ca mi se inchide, mai am 70 mb liberi si 8 aplicatii obisnuite sad.